Производи

Image of Стаза ШегиImage of Стаза ШегиImage of Стаза Шеги

Супер мека стаза Шеги изработена од 100% полиестер, со одлични абсорбирачки својства и неверојатно време на сушење.

Достапна во неколку бои: Бела, Крем, Црвена, Зелена, Тиркиз, Црна, Кафена, Сива, Лила, Сина

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.