Производи

Image of Стаза за бањаImage of Стаза за бањаImage of Стаза за бања

Единечен мек сет за бања, изработен од 100% полиестер. Одлични абсорбирачки својства и неверојатно брзо време на сушење.

Достапен во: Крем, Црвена, Тегет, Кафена, Сива и Сина боја

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.