Производи

Image of Пешкир РомаImage of Пешкир РомаImage of Пешкир Рома

Памучен пешкир изработен од високо квалитетно предиво

Тежина: 440 г/м2

Димензии: 40х80, 50х100, 70х135, 100х150

6 достапни бои: бела, крем, сива, резеда, розе, темна лила

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.