Производи

Image of Пешкир ПортофиноImage of Пешкир ПортофиноImage of Пешкир Портофино

Изработен од висококвалитетно памучно предиво.

Тежина: 420 г/м2

Димензии: 30х50, 40х80, 50х90, 70х140, 100х150

Бои: 7 бои, бела, кафена, сива, зелена, бордо, розе, лила

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.