Производи

Image of Пешкир ОлгаImage of Пешкир ОлгаImage of Пешкир Олга

Памучен пешкир изработен од високо квалитетно предиво

Тежина: 440 г/м2

Димензии: 40х80, 50х100, 70х135, 100х150

8 достапни бои: бела, крем, мастило, лила, циклама, тиркиз, сива, црвена

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.