Производи

Image of Пешкир КјубиImage of Пешкир КјубиImage of Пешкир Кјуби

Памучен пешкир изработен од високо квалитетно предиво

Тежина: 400 г/м2

Димензии: 40х80, 50х100, 70х135, 100х150

Бои: бела, крем, сина, мастило, тегет, резеда, розе, циклама, кајсија, црвена, сива, лила, темно лила, зелена

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.