Производи

Image of Пешкир АтинаImage of Пешкир АтинаImage of Пешкир Атина

Памучен пешкир изработен од високо квалитетно предиво.

Тежина: 400 г/м2

Димензии: 30х50, 40х80, 50х90, 70х140, 100х150

Достапни 7 бои: бела, крем, сива, зелена, розе, лила, кафена

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.