Производи

Image of Детска бањарка СофиImage of Детска бањарка СофиImage of Детска бањарка Софи

Детските бањарки Софи со качулка се изработени од издржлива органска памучна-фротир ткаенина, која обезбедува одлична апсорпција.

Достапна е во повеќе детски големини

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.