Производи

Image of Бањарка СофиImage of Бањарка СофиImage of Бањарка Софи

Со два предни џебови, ремен на половината и пријатна јака со качулка, оваа супер мека бањарка е совршеното парче за релаксација.

Изработена од висококвалитетно памучно-фротирско предиво.

Големини: S, M, L, XL

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.