Производи

Image of Бадемантил ПортофиноImage of Бадемантил ПортофиноImage of Бадемантил Портофино

Бадемантилот Портофино, изработен од висококвалитетно памучно-фротирско предиво, може да го носите по туширање или сауна, како и со утринското кафе дома.

Тежина: 380 г/м2

Големини: S, M, L, XL

5 достапни бои: бела, зелена, сива, розе, бордо

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.